[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Novice ANAHI

Go down 
AvtorSporočilo
Loca
No pares
No pares
Loca


Število prispevkov : 8
Registration date : 19/02/2010

Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Novice ANAHI   Novice ANAHI EmptyPet Feb 19 2010, 18:32

TUKAJ PIŠITE VSE NOVICE OD ANAHI. BREZ KOMENTARJEV!!!
Nazaj na vrh Go down
Loca
No pares
No pares
Loca


Število prispevkov : 8
Registration date : 19/02/2010

Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice ANAHI   Novice ANAHI EmptyPet Feb 19 2010, 18:32

Drzna ter seksi

Mehiška pevka Anahi je posnela drzne fotografije za moško revijo, na katerih je zelo seksi. Pevka, ki bo Slovenijo obiskala naslednji mesec, že promovira svoj drugi singel Me Hipnotizas.

Novice ANAHI 60409672

Anahi je več kot uspešno zakorakala v glasbeni svet, saj njen prvi studijski album Mi Delirio kraljuje na vrhovih številnih svetovnih glasbenih lestvicah. Novembra je izdala svoj album in ga že uspešno promovira v okviru svetovne turneje po Ameriki in Braziliji. V okviru turneje Mi Delirio World Tour pa bo zvezdnica obiskala tudi Evropo, 12. marca pa bo nastopila tudi v naši prestolnici. Naslednji teden bo na mehiške radijske postaje prišel že njen drugi singel Me Hipnotizas, za katerega bo posnela tudi videospot.

Anahi se na odru počuti zelo samozavestno in brez strahu, saj je odrskih in televizijskih desk vajena že od svojega drugega leta. Mehičanka se je odločila, da bo dala prednost pevski karieri, medtem ko je igralsko zaenkrat potisnila na stran. Veliko njenih oboževalcev si jo želi videti na televizijskih zaslonih, a je zaenkrat zavrnila vsako ponudbo.
Seksi Anahi pa zagotovo ne bo doletela takšna usoda, kot je postavno učiteljico, ki je zaradi vročih fotografij ostala brez službe.

Tokrat se Anahi svojim oboževalcem predstavlja na malo drugačen način. Odločila se je, da je čas za novo podobo, zato je sprejela fotografiranje za januarsko številko moške revije, kjer je razkrila svoje atribute. Fotografije je pospremila z besedami: "Kdor ne tvega, ta ne more zmagati." Po fotografijah sodeč ima popolno postavo, katero ji zavida marsikatera ženska.

Novice ANAHI 60409669
Nazaj na vrh Go down
Loca
No pares
No pares
Loca


Število prispevkov : 8
Registration date : 19/02/2010

Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice ANAHI   Novice ANAHI EmptyPet Feb 19 2010, 18:33

Anahi bo delirirala v Sloveniji

Novice ANAHI 60399710
Ljubljana, 23.01.2010, 10:42 | A.R.
Se še spominjate leta 2008, ko je mehiška skupina RBD povzročila pravo evforijo s svojim obiskom v Sloveniji? Skupina RBD je septembra istega leta kar trikrat napolnila Halo Tivoli, v decembru pa je skupina imela poslovilni koncert, ki je bil tudi razprodan. Člani skupine RBD so takrat naznanili, da se razhajajo in da je čas, da gre vsak svojo pot in novim izzivom naproti. Kljub temu, da se oboževalci niso strinjali z njihovo nenadno odločitvijo, so se morali sprijazniti.

26-letna Anahi se je odločila za samostojno pevsko kariero, saj je že kot deklica nastopala pred kamerami in ji svet šovbiznisa ni tuj. Za Anahi bi lahko rekli, da z dušo in srcem živi za glasbo. S svojim prvim albumom je zelo presenetila in dokazala svojo zrelost. Njen prvi singel Mi delirio je bil zelo dobro sprejet pri oboževalcih, saj je pevka z njim osvojila vrhove glasbenih lestvic. Kmalu pa bodo na svoj račun prišli slovenski oboževalci, saj bo lepotička obiskala naše kraje že čez slaba dva meseca.
Novice ANAHI 60399709
Nazaj na vrh Go down
Loca
No pares
No pares
Loca


Število prispevkov : 8
Registration date : 19/02/2010

Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice ANAHI   Novice ANAHI EmptyPet Feb 19 2010, 18:33

Anahi, ki jo poznamo kot članico razpadle mehiške skupine RBD, se vrača v Slovenijo. Govori se, da naj bi rjavolaska
nastopila v okviru svoje svetovne turneje v prvi polovici naslednjega leta.


Novice ANAHI 60372426
Anahi se odpravlja na svetovno turnejo in mogoče nas bo obiskala naslednje leto..

Zelo dobro se spominjamo, ko je skupina RBD lani navdušila s kar tremi koncerti v septembru in enim v decembru ter
štirikrat napolnila dvorano, ki je pokala po šivih. V tistih mesecih je vladala prava evforija in oboževalke so bile navdušene, ko
so v živo lahko videle člane ene najuspešnejših glasbenih skupin RBD. Žal je bilo malo srečnežev, ki so spoznali svoje idole,
se z njimi fotografirali ali dobili njihov podpis.

Po razpadu skupine so se člani skupine RBD Anahi, Dulce Maria, Maite, Alfonso, Cristian in
Christopher odločili, da gre vsak svojo pot. Nekateri so se podali v glasbene vode, drugi pa v igralske.

Novice ANAHI Anyjn
Anahi je lansko leto povzročila pravo evforijo.
Nazaj na vrh Go down
Loca
No pares
No pares
Loca


Število prispevkov : 8
Registration date : 19/02/2010

Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice ANAHI   Novice ANAHI EmptyPet Feb 19 2010, 18:33

Pela bo 12.3 ->
01-Uvod Mi delirio World Tour
02-Mi delirio Remix
03-Desesperadamente sola Remix
04-Diálogo
05-Algún día
06-Para qué
07-Tal vez después Remix
08-Diálogo
09-Te puedo escuchar
10-Medley 1 (Como cada día / No digas nada Remix)
11-Él me mintió
12-Mala suerte
13-Breathe
14-Superenamorándome Single ladies Remix
15-Sálvame
16-Claveles importados
17-Predstavitev glasbenikov in plesalcev
18-Diálogo
19-Medley 2 (Así soy yo Remix / Extraña sensación / Desapareció)
20-Slovo
21-Desapareció Reprise
22-Hasta que me conociste
23-Probadita de mí
24-Mi delirio Reprise
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Novice ANAHI Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Novice ANAHI   Novice ANAHI Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Novice ANAHI
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Solo kariera [novice]
» Solo kariera [novice]
» Igralska kariera [novice]
» AWT - Anahi World Tour
» Je fant od Anahi milijonar?

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ] :: Portiñon :: Anahi Giovanna-
Pojdi na: