[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 Dulce y Pablo [komentarji]

Go down 
+3
X.anahiXmia.X
Princess of dreams
Monika
7 posters
AvtorSporočilo
Monika
administratorka
administratorka
Monika


Število prispevkov : 255
Registration date : 22/02/2009
Age : 32

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptySob Mar 21 2009, 16:33

Pokomentirajte traumo Dulce y Pabla.

Dulce y Pablo [komentarji] Untitled-14
Nazaj na vrh Go down
https://portinnon-amigas.slovenianforum.com
Princess of dreams
Salvame
Salvame
Princess of dreams


Število prispevkov : 138
Registration date : 10/05/2009
Age : 29
Kraj : Idrje

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyTor Maj 12 2009, 14:27

Iaaaaj! The Beest! Res fuul pašeta skup! wau
Noro res! Tko k (vsaj men) Dul pa Ucker! wub
Nazaj na vrh Go down
X.anahiXmia.X
Salvame
Salvame
X.anahiXmia.X


Število prispevkov : 51
Registration date : 09/05/2009
Age : 28

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyTor Maj 12 2009, 14:31

Meni sta onadva zelo luštkana skupaj. Jaz mislim, da ga drugi ne marajo, ker vsi hočejo Vondy. Tudi jaz bi rajši videla Vondy, ampak tudi Dul in Pabklo nista slaba. Končno moja princeska zaljubljena shy
Nazaj na vrh Go down
*Dulce.!*
No pares
No pares
*Dulce.!*


Število prispevkov : 27
Registration date : 09/05/2009

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyTor Maj 12 2009, 16:26

X.anahiXmia.X je napisal/a:
Meni sta onadva zelo luštkana skupaj. Jaz mislim, da ga drugi ne marajo, ker vsi hočejo Vondy. Tudi jaz bi rajši videla Vondy, ampak tudi Dul in Pabklo nista slaba. Končno moja princeska zaljubljena shy

Se popolnoma strinjam!!!!
Sm baje da je Bienca (od Dulce mama) rekla ko so jo novinarji spraševali, da Dulce po njenem mnenju sploh ni zaljubljena..Pa da se Bianci bolj dopade Ucker ker je preprost in pprijazen!!!! Po tej izjavi so še Dulce vprašali ali je zdej na mamo jezna, pa je rekla da ne sploh ne in da ona razume da se ji je Ucker bolj dopadel...

Tko da se jst strinjam z Bianco!!!
Nazaj na vrh Go down
anchy-bebe
Salvame
Salvame
anchy-bebe


Število prispevkov : 52
Registration date : 10/05/2009

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyPon Maj 18 2009, 18:56

ja men sta kr ušeč! tut tale pablo ni slab! Very Happy seveda podpiram bolj Vondy 100%!! wub
ampak sam da je ona srečna!in zalublena! ;)

*Dulce.!* kaj a to je rekla njena mama!!? ;D waw hudo!! mislm da je rekal da ji je ucker bojl ušeč! pol je bla pa dul res srečna z nim!! wub skoda k nista skp! cry no sta usaj dobra prjatla! ;D
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyPet Jun 05 2009, 15:49

Luštna sta sam tko no...nwm...to men ne zgLeda kot trauma... vondy je 1000000x boLšii


Nazadnje urejal/a DuLxAnnyPORTINON Sob Jul 11 2009, 17:51; skupaj popravljeno 1 krat
Nazaj na vrh Go down
simple
No pares
No pares
simple


Število prispevkov : 42
Registration date : 09/05/2009
Age : 30
Kraj : tlacotalpan, veracruz

Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] EmptyPet Jun 05 2009, 17:47

*Dulce.!* je napisal/a:
X.anahiXmia.X je napisal/a:
Meni sta onadva zelo luštkana skupaj. Jaz mislim, da ga drugi ne marajo, ker vsi hočejo Vondy. Tudi jaz bi rajši videla Vondy, ampak tudi Dul in Pabklo nista slaba. Končno moja princeska zaljubljena shy

Se popolnoma strinjam!!!!
Sm baje da je Bienca (od Dulce mama) rekla ko so jo novinarji spraševali, da Dulce po njenem mnenju sploh ni zaljubljena..Pa da se Bianci bolj dopade Ucker ker je preprost in pprijazen!!!! Po tej izjavi so še Dulce vprašali ali je zdej na mamo jezna, pa je rekla da ne sploh ne in da ona razume da se ji je Ucker bolj dopadel...

Tko da se jst strinjam z Bianco!!!

bianca, tvoje besede so balzam za moja ušesa ... arriba vondy !!! wub wub
mogoče nebi mela istega mnenja, če bi vedla de je dulce zaljubljena pa de je full hepi sam če še njena mami reče de temu ni tko pol pa jst zagotov ne bom ugovarjala noo (konc koncev je dulce tista, k je vedno trdila de jo njena mami najbol pozna pa de sta najbolše prjatlce)
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





Dulce y Pablo [komentarji] Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: Dulce y Pablo [komentarji]   Dulce y Pablo [komentarji] Empty

Nazaj na vrh Go down
 
Dulce y Pablo [komentarji]
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» DuL in PabLo ponovno skupaj
» Komentarji
» Komentarji
» Los A [komentarji]
» Los M (VDA) [komentarji]

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ] :: Portiñon in RBD :: Traume :: Komentarji traum-
Pojdi na: