[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 VaniLLa^Ninć

Go down 
+2
ReBeLdE_7
VaniLLa^Ninć
6 posters
AvtorSporočilo
VaniLLa^Ninć
administratorka
administratorka
VaniLLa^Ninć


Število prispevkov : 51
Registration date : 09/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 10 2009, 12:54

Verjetno že vsi veste da slišim na ime Nina in prihajam iz Maribora. 18. marca sem dopolnila 16 let. Mojo družino sestavljajo oče Srečko, mama Sabina ter leto in pol starejši brat Uroš. Stanujemo v družinski hiši skupaj z babico in dedkom. Obiskujem 1. letnik Srednje Ekonomske šole Maribor. Skupaj z 28 sošolci in sošolkami gulim šolske klopi in vsak dan zafrkavam profesorje... (klasika bad ) V prostem času, ki mi ga pa zaradi šole in njenih obveznosti ne ostane kaj dosti, se rada družim z prijatelji, obiskujem razne forume, poslušam glasbo, pišem pravljice in pesmi. Obožujem različne tuje jezike.. zato sem se pred letom in pol začela najprej v osnovni šla učiti španščino, [sedaj se učim sama], angleščino [, ki sem jo mela kot obvezni tuj jezik vso osnovno šolo in mi ni šla preveč dobro], sedaj v srednji šoli pa še nemščino [kot drugi tuji jezik] in ruščino [učim se sama]. Kar je tudi ena od mojih največjih talentov [no tako vsaj pravijo drugi ] Treniram eno izmed borilnih veščin to je kick boks, kjer se z ostalimi "borkami" dobro razumem, prav tako pa tudi z trenerjem. Kadar pa se prepustim "razvajanju" računalnika pa sem predvsem prepustim svojemu fanclubu [Fanclub Believe in Dima Bilan] . Ali pa forumom mojih najzvezdnikov kot so naprimer : Los Angelitos de Ucker Eslovenia, Estrella con luz propia Slovenija, Jonas Brothers, Art-telenovele, Anahi rocks Slovenija in seveda še mnogo drugih. Včasih kakšno ušpičim, drugače pa sem miroljubna [še najmanj pa redoljubna ] Vsi pravijo, da sem zelo zgovorna [včasih celo preveč ] in da bi vsakemu tudi tistemu, ki ga ne poznam priskočila na pomoč, sama pa zase pravim da sem energična, temperamentna in predvsem samozavestna oseba, ki je skoraj nič ne spravi v slabo voljo. Kar pomeni, da sem vedno nasmejana in pripravljena za kako dobro žurko. Ponosna sem na vse kar sem naredila do sedaj zase in svoje prijatelje, najbolj pa sem ponosna nase,
neglede na to kar o meni pravijo drugi, kdo se mi posmehuje in me za
hrbtom šinfa ... Saj vem da se samo jaz najboljše poznam in vem kaka
sem. Kadar me kaj razjezi sem nevarna za okolje.. Saj meče vse kaj mi pride pod roke [bolj z besedami kot z dejanji].. Sicer pa ne maram prepirov in kreganja saj menim da to počnejo otroci, ki se prepirajo za igrače.
Rada imam otroke in si v prihodnosti želim veliko družino (od 7-10 otrok). Trenutno sem samska [jupiii ] in za enkrat ne iščem svoje druge polovice... Pravijo namreč dajmo času čas shy Izgledam.. hm?!?! Veste kakšno je strašilo? torej veste kakšna sem jaz ...

VaniLLa^Ninć Pict0028
Nazaj na vrh Go down
ReBeLdE_7
No pares
No pares
ReBeLdE_7


Število prispevkov : 9
Registration date : 10/05/2009
Age : 29
Kraj : Šenčur.<3

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 10 2009, 14:41

VaniLLa^Ninć..najhujšii upis.&.welcomee wub
pa ni si noben strašil.ful luštna si. wub
Nazaj na vrh Go down
punčka
No pares
No pares



Število prispevkov : 3
Registration date : 10/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 10 2009, 18:43

moj angengelček-rada te mam
Nazaj na vrh Go down
VaniLLa^Ninć
administratorka
administratorka
VaniLLa^Ninć


Število prispevkov : 51
Registration date : 09/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 10 2009, 22:54

jaz te mam še raje! <3
Nazaj na vrh Go down
Enamorada*
No pares
No pares
Enamorada*


Število prispevkov : 13
Registration date : 13/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 24 2009, 16:53

wauu...naiboLsii opisekk k sm ga kadarkoL sLišaLa. lol
dobr čupcoo mašš.
Nazaj na vrh Go down
*Dulce.!*
No pares
No pares
*Dulce.!*


Število prispevkov : 27
Registration date : 09/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 24 2009, 17:08

Heila..
Wellcomen...
Opis je straše in opazla sm da sve si kr malo podobni!!
Uživaj shy
Nazaj na vrh Go down
Dulce*
Salvame
Salvame
Dulce*


Število prispevkov : 83
Registration date : 14/05/2009

VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć EmptyNed Maj 24 2009, 17:24

full lep opis :)

bi mi dala link od telih dveh forumov: Los Angelitos de Ucker Eslovenia, Estrella con luz propia Slovenija
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





VaniLLa^Ninć Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: VaniLLa^Ninć   VaniLLa^Ninć Empty

Nazaj na vrh Go down
 
VaniLLa^Ninć
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ] :: Offtopics :: Uporabniki-
Pojdi na: