[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 mozoLji, ogrci in akne...joj!

Go down 
4 posters
AvtorSporočilo
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyČet Maj 28 2009, 16:25

že imate mozoLje, ogrce in podobno?? aLi ste jih imeLi pa ste jih izgubiLi?? kako si zakrivate nečistoče na koži? kaj uporabLjate proti mozoLjem (Clean&Clear, Neutrugena, Garnier)?? ALi deLuje?? pokomentirajte in deLite nasvete ostaLim...
Nazaj na vrh Go down
Princess of dreams
Salvame
Salvame
Princess of dreams


Število prispevkov : 138
Registration date : 10/05/2009
Age : 29
Kraj : Idrje

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyČet Maj 28 2009, 20:03

Hm...
Že imate mozolje, ogrce in podobno? Ja... ampak bol mal! Lih na sredin čela med obrvmi!!!!! Pa tam ob nosu se mi delajo taki mičkeni mozolčki... bad
Kako si zakrivate nečistoče na koži? Ne zakrivam jih. Lohk bi s pudrom, pa se mi ne da mazat. ;D
Kaj uporabljate proti mozoljem? Največkrat nč, kr me ne mot tok, pa se mi ne da z njimi ukvarjat. Drgač pa Clean&clear Exclamation
Ali deluje? Po pravic povedan, men čist nč ne pomaga! blablabla
Pokomentirajte in delite nasvete ostalim. Mozole puste čim bolj namiru. Ne praskite, ker bo sam še bl grdo, pa ne stiskite, k se vam bodo raznesl po celmu obrazu! noo
Nazaj na vrh Go down
.Deia.
No pares
No pares



Število prispevkov : 1
Registration date : 10/05/2009

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyČet Maj 28 2009, 22:52

Js sem danes dobila 1. mozolj. In mi je mami svetovala naj si ga namažem z propolisom in bo jutri zjutraj bila samo še hrasta in si jo bo lahko nekako odtrgala iz obraza
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPet Jun 05 2009, 17:04

no moja sestra je nekje prebraLa, da si mozoLje z zobno pasto namaže kot masko...njej so mozoLji izginL kr je po top shopu kupLa un PROACTIV SOLUTION proti mozoLjem...pa je deLvaL un pocito...
Nazaj na vrh Go down
Pollita<3
No pares
No pares



Število prispevkov : 8
Registration date : 12/05/2009

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyČet Jun 18 2009, 23:03

js sm brala u eni knigi da so mozolji majhni izbruhi jeze ;)
drgač sm pa mela eno kremo od anemarie borlind al neki takšnega in je bla fuuul dobra ...samo zdej mi je zmanjkal ...morm novo kupt :P
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPet Jun 19 2009, 15:08

pa ti je pumagaLa??
Nazaj na vrh Go down
Pollita<3
No pares
No pares



Število prispevkov : 8
Registration date : 12/05/2009

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPet Jun 19 2009, 18:36

ja men je krema fuul pomagala ... mislm samo se morš kr redno mazat... js sm se zju3 predn sm šla u sql pa še zvečer predn sm šla spat ... mrgreen
Nazaj na vrh Go down
Princess of dreams
Salvame
Salvame
Princess of dreams


Število prispevkov : 138
Registration date : 10/05/2009
Age : 29
Kraj : Idrje

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptySob Jun 20 2009, 18:48

Ja sam...zakwa morš pa pol novo kupt, če deluje?? ;D
Nazaj na vrh Go down
Pollita<3
No pares
No pares



Število prispevkov : 8
Registration date : 12/05/2009

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptySob Jun 20 2009, 19:53

ja, zmankal jo je ... ;)
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPon Jun 22 2009, 14:38

kok pa je staLa?? kje si jo kupLa??
Nazaj na vrh Go down
Pollita<3
No pares
No pares



Število prispevkov : 8
Registration date : 12/05/2009

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPon Jun 22 2009, 16:30

kok je stala to nimam pojma ... bom pol napisala k bom šla novo kupt.... takrat pa mislm , da sm jio kupla u Drogeriji tuš ... :)
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPon Jun 22 2009, 17:01

aha
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyČet Jun 25 2009, 11:40

pa sporoč pol
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyPet Avg 14 2009, 16:25

jst mam po čeLu fuuL ogabne mozoLje...pa sm si jih spraskaLa zato so tok ogabni..pa po nosu mam take fuuL mejhne...=S
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! EmptyTor Avg 25 2009, 11:44

jst pa uporablam neki neutrogeno, pa piše, da pomaga čistt, pa da videz mozoljev unič... sm mela enga ful spraskanga pa mi je pol izginu...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: mozoLji, ogrci in akne...joj!   mozoLji, ogrci in akne...joj! Empty

Nazaj na vrh Go down
 
mozoLji, ogrci in akne...joj!
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ] :: Offtopics :: Najstniški kotiček-
Pojdi na: