[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ]
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortalKazaloGalleryIščiLatest imagesRegistriraj sePrijava

 

 DuL razmišLja o novi barvi Las

Go down 
2 posters
AvtorSporočilo
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

DuL razmišLja o novi barvi Las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: DuL razmišLja o novi barvi Las   DuL razmišLja o novi barvi Las EmptyNed Avg 09 2009, 15:22

Dulce Maria bo na samostojno pot po zasluženih počitnicah stopila tudi z novo podobo. Odločila se je, da ne bo več rdečelaska, ne ve pa še, katera bo nova barva njenih las.



DuL razmišLja o novi barvi Las 60192885Bo Dulce plavolaska, rjavolaska ali črnolaska?

Potem ko se bo snemanje telenovele Verano de Amor končalo ta teden, bo Dulce María odšla na zaslužene počitnice. Ko si bo napolnila baterije, pa se bo osredotočila na pisanje pesmi za svoj prvi samostojni album, na pisanje svoje druge knjige in nenazadnje na spremembo izgleda.
"Končno je prišel čas za počitek! Naslednje leto bom izdala album, zato se bom v tem času posvetila pisanju pesmi. Glasba mi pomeni zelo veliko, je nekaj, kar me izpopolnjuje. Želim se čim bolj posvetiti pisanju besedil, saj bi rada, da so pesmi povezane z mano in mojim življenjem. Rada bi nadaljevala v popu, ki bi mu dodala nekaj novega," je povedala priljubljena pevka in igralka.
Priljubljena rdečelaska namerava tudi spremeniti barvo las, ni pa se še odločila, katera bo njena nova: "Poiskala bom eno, ki mi bo pristajala, a enake znamke."

vir: Rbd.si
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

DuL razmišLja o novi barvi Las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DuL razmišLja o novi barvi Las   DuL razmišLja o novi barvi Las EmptyNed Avg 09 2009, 15:29

najboLš da ostane na rdeči barvi
Nazaj na vrh Go down
Princess of dreams
Salvame
Salvame
Princess of dreams


Število prispevkov : 138
Registration date : 10/05/2009
Age : 29
Kraj : Idrje

DuL razmišLja o novi barvi Las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DuL razmišLja o novi barvi Las   DuL razmišLja o novi barvi Las EmptyPet Avg 14 2009, 15:24

Mislm, d ji rdeča še najbolj paše. Pa upam d ne bo blond al pa rjavolaska ( please ), k ji po moje ne bi preveč pasal. bad hm...
P.S.: wub & peace
Nazaj na vrh Go down
DuLxAnnyPORTINON
Portiñon
Portiñon
DuLxAnnyPORTINON


Število prispevkov : 208
Registration date : 17/05/2009
Kraj : že kje...

DuL razmišLja o novi barvi Las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DuL razmišLja o novi barvi Las   DuL razmišLja o novi barvi Las EmptyPet Avg 14 2009, 16:05

ja sam predstavLi si jo...res ji nebi kej preweč pasaL...
Nazaj na vrh Go down
Sponsored content





DuL razmišLja o novi barvi Las Empty
ObjavljaNaslov sporočila: Re: DuL razmišLja o novi barvi Las   DuL razmišLja o novi barvi Las Empty

Nazaj na vrh Go down
 
DuL razmišLja o novi barvi Las
Nazaj na vrh 
Stran 1 od 1
 Similar topics
-
» Anahi: novi projekti v glasbi, v kinu in na televiziji

Permissions in this forum:Ne, ne moreš odgovarjati na teme v tem forumu
[ Portinnoni - Amigas Para Siempre ] :: Portiñon in RBD :: Novice-
Pojdi na: